PROJEKTY WNĘTRZ

Przedstawiam Państwu ofertę GRAFICZNEJ PRACOWNI w zakresie projektowania wnętrz. 
Moja oferta dotyczy zarówno pomieszczeń mieszkalnych, jak i komercyjnych typu biura, sklepy, restauracje.

Pełny projekt aranżacji wnętrza przygotowywany przeze mnie składa się z dwóch części tj. projektu koncepcyjnego oraz projektu wykonawczego. Zawartość opracowań wchodzących w skład poszczególnych części projektu jest następująca:

Część 1. Projekt koncepcyjny - czyli jak to będzie wyglądało 
  • Projekt funkcjonalny
  • Wstępna wizualizacja 3D
  • Fotorealistyczna wizualizacja 3D

Część 2. Projekt wykonawczy - czyli jak to ma być zrobione
  • Schemat rozmieszczenia punktów elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych
  • Rozwinięcia ścian projektowanych pomieszczeń
  • Zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia

Szczegółowy opis poszczególnych opracowań wchodzących w skład projektu znajduje się na dole strony.

Oferta GRAFICZNEJ PRACOWNI w zakresie projektowania wnętrz jest bardzo elastyczna. Zakres zlecenia może obejmować zarówno pełny projekt aranżacji wnętrza, jak również tylko wybrane opracowania (np. projekt funkcjonalny i wstępna wizualizacja 3D). Decyzja dotycząca zakresu przygotowywanego projektu zawsze zależy od potrzeb Klienta.

Projekty aranżacji wnętrz opracowuję na podstawie pisemnej umowy zawieranej z Klientem. Umowa jest przygotowywana na podstawie oferty zawierającej szczegółową wycenę poszczególnych opracowań wchodzących w skład projektu.

Swoje projekty tworzę w programie Vectorworks Architektura i Wnętrza, będącym jednym z najlepszych programów do projektowania wnętrz dostępnych na rynku polskim i europejskim.

Zapraszam do obejrzenia moich realizacji - kliknij tutaj
Zapraszam do współpracy!

Marta Pyszczuk
Projekt funkcjonalny

Projekt funkcjonalny

- ma formę rysunku technicznego z wymiarowaniem (rzut w skali). Klikając przycisk "Więcej" zobaczysz przykładowy Projekt funkcjonalny.

Zobacz więcej

Wstępna wizualizacja 3D

Wstępna wizualizacja 3D

- przedstawia Projekt funkcjonalny w trójwymiarze i stanowi jego uzupełnienie. Wstępna wizualizacja 3D jest sporządzona w kolorach szarości, gdyż na tym etapie projektowania nie są jeszcze wybrane konkretne kolory i struktury materiałów oraz modele wyposażenia. Klikając przycisk "Więcej" zobaczysz przykładową Wstępną wizualizację 3D.

Zobacz więcej

Fotorealistyczna wizualizacja 3D

Fotorealistyczna wizualizacja 3D

- jest to wizualizacja pomieszczenia uwzględniająca proponowane kolory i struktury materiałów oraz podstawowe elementy wyposażenia, które po akceptacji klienta zostaną wyszczególnione w Zestawieniu materiałów wykończeniowych i wyposażenia. Klikając przycisk "Więcej" zobaczysz przykładową Fotorealistyczną wizualizację 3D.

Zobacz więcej

Schemat rozmieszczenia punktów elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych

Schemat rozmieszczenia punktów elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych

- są to rzuty pomieszczeń z naniesionym rozmieszczeniem i wymiarowaniem poszczególnych punktów oświetleniowych, włączników, gniazd elektrycznych, gniazd internetowych i telewizyjnych oraz punktów podłączenia wody i kanalizacji. Klikając przycisk "Więcej" zobaczysz przykładowy Schemat rozmieszczenia punktów elektrycznych.

Zobacz więcej

Rozwinięcia ścian pomieszczeń

Rozwinięcia ścian pomieszczeń

- są to rysunki techniczne przedstawiające widoki poszczególnych ścian pomieszczenia oraz rzuty sufitu i podłogi. Klikając przycisk "Więcej" zobaczysz przykładowe Rozwinięcie ścian pomieszczenia.

Zobacz więcej

Zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia

Zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia

- jest to wykaz materiałów proponowanych do zastosowania na podłogi, ściany, sufity (farby, płytki, fugi, panele) oraz podstawowych elementów wyposażenie wnętrza (ceramika łazienkowa, armatura do kuchni/łazienki/wc, meble, oświetlenie) ze wskazaniem producenta, modelu, symbolu. Zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia ma postać tabeli i jest sporządzone na podstawie ustaleń i wyborów Projektanta i Zamawiającego zgodnie z gustem i upodobaniami Klienta oraz wizyt w sklepach branżowych. Klikając przycisk "Więcej" zobaczysz przykładowe Zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia.

Zobacz więcej