PROJEKTY WNĘTRZ

Głównym obszarem działania GRARICZNEJ PRACOWNI w zakresie projektowania wnętrz są wnętrza mieszkań, apartamentów i domów. Rzadziej, co nie znaczy, że z mniejszym powodzeniem projektuję biura, sklepy, kwiaciarnie….  

Pełny Projekt aranżacji wnętrz składa się z trzech podstawowych części, w ramach których przygotowuję konkretne opracowania.

Część 1. Projekt koncepcyjny
  • Projekt funkcjonalny
  • Makieta 3D 

Część 2. Projekt kolorystyki i wyposażenia
  • Wizualizacja 3D
  • Zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia

Część 3. Projekt wykonawczy
  • Schemat rozmieszczenia punktów elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych
  • Widoki ścian pomieszczeń

Szczegółowy opis poszczególnych opracowań znajduje się na dole strony.

Oferta GRAFICZNEJ PRACOWNI jest bardzo elastyczna. Zlecenie może obejmować zarówno pełny projekt aranżacji wnętrz, jak również tylko wybrane opracowania (np. projekt funkcjonalny i Makietę 3D). Decyzja dotycząca zakresu przygotowywanego projektu zawsze zależy od potrzeb Inwestora.

Projekty aranżacji wnętrz opracowuję na podstawie pisemnej umowy zawieranej z Klientem. Umowa jest przygotowywana na bazie oferty zawierającej szczegółową wycenę poszczególnych opracowań wchodzących w skład projektu.

Swoje projekty tworzę w programie Vectorworks Architektura i Wnętrza, będącym jednym z najlepszych programów do projektowania wnętrz dostępnych na rynku polskim i europejskim.

Zapraszam do obejrzenia moich realizacji - kliknij tutaj
Zapraszam do współpracy!

Marta Pyszczuk
Projekt funkcjonalny

Projekt funkcjonalny

- ma formę rysunku technicznego z wymiarowaniem (rzut w skali). Klikając przycisk "Więcej" zobaczysz przykładowy Projekt funkcjonalny.

Zobacz więcej

Makieta 3D

Makieta 3D

- przedstawia Projekt funkcjonalny w trójwymiarze i stanowi jego uzupełnienie. Makieta 3D jest sporządzona w kolorach szarości, gdyż na tym etapie projektowania nie są jeszcze wybrane konkretne kolory i struktury materiałów oraz modele wyposażenia. Klikając przycisk "Więcej" zobaczysz przykładową Makietę 3D.

Zobacz więcej

Wizualizacja 3D

Wizualizacja 3D

- jest to wizualizacja pomieszczenia uwzględniająca proponowane kolory i struktury materiałów oraz podstawowe elementy wyposażenia, które po akceptacji klienta zostaną wyszczególnione w Zestawieniu materiałów wykończeniowych i wyposażenia. Klikając przycisk "Więcej" zobaczysz przykładową Wizualizację 3D.

Zobacz więcej

Zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia

Zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia

- jest to wykaz materiałów proponowanych do zastosowania na podłogi, ściany, sufity (farby, płytki, fugi, panele) oraz podstawowych elementów wyposażenie wnętrza (ceramika łazienkowa, armatura do kuchni/łazienki/wc, meble, oświetlenie) ze wskazaniem producenta, modelu, symbolu. Zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia ma postać tabeli i jest sporządzone na podstawie ustaleń i wyborów Projektanta i Zamawiającego zgodnie z gustem i upodobaniami Klienta oraz wizyt w sklepach branżowych. Klikając przycisk "Więcej" zobaczysz przykładowe Zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia.

Zobacz więcej

Schemat rozmieszczenia punktów elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych

Schemat rozmieszczenia punktów elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych

- są to rzuty pomieszczeń z naniesionym rozmieszczeniem i wymiarowaniem poszczególnych punktów oświetleniowych, włączników, gniazd elektrycznych, gniazd internetowych i telewizyjnych oraz punktów podłączenia wody i kanalizacji. Klikając przycisk "Więcej" zobaczysz przykładowy Schemat rozmieszczenia punktów elektrycznych.

Zobacz więcej

Widoki ścian pomieszczeń

Widoki ścian pomieszczeń

- są to rysunki techniczne przedstawiające widoki poszczególnych ścian pomieszczenia oraz rzuty sufitu i podłogi. Klikając przycisk "Więcej" zobaczysz przykładowe Rozwinięcie ścian pomieszczenia.

Zobacz więcej