O Graficznej


Witam na stronie GRAFICZNEJ PRACOWNI.

GRAFICZNA PRACOWNIA jest dość młodą pracownią. Istnieje na rynku od stycznia 2017 roku. Ja sama z dziedziną projektowania wnętrz i projektowania graficznego mam do czynienia znacznie dłużej.

Wszystko zaczęło się od wyboru kierunku studiów, podczas których uczyłam się jak tworzyć reklamy i kampanie reklamowe. Po studiach, pracując na etacie, w wolnym czasie zajmowałam się projektowaniem logotypów i materiałów promocyjnych dla firm.

Zmysł artystyczny nie wziął się znikąd. Pamiętam, jak będąc dzieckiem, siedziałam przy desce kreślarskiej taty i obserwowałam jak pracuje. Siedem lat temu zaczęłam pracę w jego pracowni projektowania wnętrz. Równolegle rozpoczęłam kolejne studia, tym razem na architekturze wnętrz. Po pięciu latach współpracy z ojcem nadszedł czas na własną działalność.

Zajmuję się projektowaniem wnętrz i projektowaniem graficznym, ponieważ uważam, że te dwie dziedziny mają ze sobą wiele wspólnego. W obu domenach potrzebny jest ten zmysł, wyobraźnia przestrzenna, umiejętność łączenia detali i kolorów, które trafnie podpowiadają, jak dobrze dobrać elementy w przestrzeni i na papierze.

W projektowaniu wnętrz stawiam przede wszystkim na funkcjonalność i optymalne wykorzystanie przestrzeni.
Tworzone przeze mnie projekty graficzne są przede wszystkim czyste, proste, w myśl zasady „mniej znaczy więcej”.Zapraszam do współpracy,
Marta Pyszczuk